EFEKTĪVA MĀJA IR SILTA MĀJA!

SIA Metal Roofs piedāvā efektīvu jumta siltināšanu
Mūsu speciālisti rūpējās par to, lai jūsu uzceltajai mājai tiktu samazināti siltuma zudumi caur jumtu, jo tas ir galvenais veids, kā ekonomēt siltumenerģiju mājā un maksu par apkuri. Atjaunojot jumta segumu mēs piedāvājam izmantot iespēju kvalitatīvi nosiltināt jūsu jumtu.

EFEKTĪVA SILTINĀŠANA

Mājas ar slīpiem jumtiem siltināšanai jāizvēlas materiālu plākšņu vai ruļļu veidā Paroc vai Rockwool šie ir vispiemērotākie slīpo jumtu siltumizolācijas materiāli. Atjaunojot jumta segumu, ēku īpašnieki bieži vien izmanto iespēju un jumtu arī nosiltina. Ja jumta konstrukcijā izmantotas spāres ar šķērsgriezumu 50x150mm, sanāk izmantot 150mm biezu siltinājuma vati.

Ja vēlaties iegūt ļoti labu siltumizolācijas rezultātu, varat arī nomainīt spāres, lietojot 50x200mm izmēra kokmateriālus, kas ļaus jums siltināt jumtu jau ar 2x100mm vati vai 4x50mm vati liekot to pamīšus.Kā arī var izmantot siltināšanu virs esošam spārēm. Runa ir par siltināšanas variantu, kad siltumizolācijas materiāls tiek ieklāts virs spārēm. Tā kā siltumizolācijas galvenā kārta izvietota ārpus spāru plaknes, šis variants ļauj samazināt līdz minimumam termisko tiltu ietekmi uz būvkonstrukciju. Lielisks risinājums restaurējamām un arhitektūras pieminekļu kategorijas ēkām, lai ar siltinājumu neaizsegtu vēsturiskās koka konstrukcijas.

Svarīgs faktors ir arī pretvēja plāksnes Paroc Was 25T, kas ir:

  • ugunsizturīgas
  • siltumizolējošas
  • mitruma izturīgas
  • skaņu izolējošas

Klāt tam visam ir jaizmanto jumta plēves Difūzijas membrānas. Šīs membrānas vienlaicīgi pasargā siltumizolāciju un koka konstrukcijas no ūdens ietekmes. Efektīvai jumta siltināšanai papildus ir ļoti liela nozīme jumta seguma vēidināšanai kurai jāieplūst caur jumta karnīzi un jāizplūst caur jumta kori.